KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 11865157
nr 1186 5157
Teckningar
2 st, otydligt signerade, 1833, björnjakt, 13x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:39:32
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)